www.cvonline.hu

"Coach” munkatárs

  • A hirdetés 1345 napja lejárt

A Béres Gyógyszergyár Zrt.

Pharma Értékesítési Osztálya

„coach” munkatársat

keres.

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Gyógyszertári értékesítésben, patikalátogatásban szerzett több éves tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • „Coach” vagy tréner kiegészítő végzettség, gyakorlati tapasztalat
  • Rendszerszemléletű és stratégiai gondolkodásmód
  • Asszertív fellépés, fejlesztő attitűd

Feladatok:

  • A Társaság gyógyszertári értékesítési tevékenységének és a területi vezetők munkájának támogatása az üzletkötői csapat kommunikációs eszköztárának és készségeinek folyamatos fejlesztésével
  • Az üzletkötők munkáját támogató „coach” feladatainak ellátása
  • Az üzletkötői hálózat és az egyes üzletkötők munkájának támogatása páros-látogatás és egyéni ellenőrző látogatás keretében, a kompetenciák fejlesztési célú folyamatos visszajelzése
  • Visszajelzés, jelentés a területi vezetők számára
  • Az üzletkötők képzéseinek előkészítésében és megvalósításában való részvétel

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet
  • Dinamikus csapat
  • Minőség

A munkavégzés helye: Országos, Budapest székhellyel

Kezdés: azonnal

A jelentkezés módja: Önéletrajzát és motivációs levelét február 14-ig az alábbi címre várjuk.