www.cvonline.hu

Co2 Hegesztő (Nyíregyháza)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.12.14.
Hirdetés azonosító: 1239782

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Co2 Hegesztő

Feladatok:

  • Fémszerkezetek összeállítása, minőségi hegesztési munkálatainak elvégzése
  • Az anyagok hegesztésre történő előkészítése, megmunkálása
  • A legyártott szerkezetek, munkadarabok minőségi ellenőrzése
  • A hegesztő berendezések és tartozékainak szakszerű használata
  • Biztonsági, munka- és balesetvédelmi előírások betartása
  • Az eszközök és a munkaterület tisztántartása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Védőgázas hegesztési gyakorlat
  • Megbízható, önálló, pontos munkavégzés
  • Jó állóképesség, fizikai terhelhetőség
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Műszaki rajzok ismerete, jó rajzolvasási készség

Előny:

  • Acélszerkezetek gyártási területén szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes bérezés
  • Munkába járás támogatása
  • Munka- és védőruházat biztosítása
  • Munka- és védőeszközök biztosítása

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre, vagy hívja a +36/30-299-4255-ös telefonszámot!