www.cvonline.hu

CO hegesztő

  • A hirdetés 739 napja lejárt

 Franciaországi telephellyel rendelkező betonacél feldolgozó cég keres

Francia üzemébe  Párizstól 60 km-re

CO hegesztőket

– francia munkaviszonnyal

Elvárás:

  • hegesztésben szerzett tapasztalat
  • karosszérialakatos, szerkezetlakatos, hegesztő végzettség
  • több műszakos munkarend
  • nagy munkabírás
  • erkölcsi bizonyítvány

Telefonbeszélgetés alkalmával, ill. e-mailben való jelentkezéskor kérem jelezni a FRANCIA munkára jelentkezik!!!

Jelentkezni lehet a következő telefonszámon:

06/22/574318 vagy a 22/574082  telefonszámon

Munkanapokon 8-16-ig

Pénteken 8-12-ig

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Fejlesztőmérnök

HSA Kft.

Fejlesztőmérnök Feladatok: Termékfejlesztéssel ...
Eger

Lakatos

HSA Kft.

Lakatos Feladatok: A vállalat gépparkjában kele...
Heves

Termékvizsgáló hegesztési ismeretekkel - Karosszériaüzem

AUDI HUNGARIA Zrt.

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik á...
Győr