www.cvonline.hu

CO hegesztő

  • A hirdetés 543 napja lejárt

Fém alkatrészek gyártásával foglalkozó megbízó partnerünk részére keresünk

CO hegesztő

munkatársakat Budapest 15. kerületébe hosszú távra

Elvárások:

  • szakirányú végzettség  (CO/AWI hegesztői szakvizsga)
  • érvényes tűzvédelmi szakvizsga
  • min. 1-3 éves  tapasztalat

Feladatok:

  • A művezető által kijelölt gépen, a kijelölt hegesztősablonban különböző alkatrészek ívhegesztéssel történő összeállítása, hegesztése, műveleti utasítás és minta alapján

  • A nem megfelelőnek ítélt munkadarabot a minőségellenőrnek illetve művezetőnek megmutatni, erre az időre a gyártást felfüggeszteni

Egyéb:

  • Munkaidő: 3 műszakos, napi 8 órás munkarendben
  • Munkavégzés helye: Budapest 15. kerület
  • Munkakezdés kiválasztás után azonnal

Amit kínálunk:

  • Stabil cég
  • Versenyképes jövedelem

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével!

Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő