www.cvonline.hu
CO hegesztő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.07.
Jelentkezési határidő: 2016.10.12.
Hirdetés azonosító: 1081178
lejárt

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. megbízója részére munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

CO hegesztő

Feladatok:

  • Védőrácsok vázszerkezetének (különböző méretű lapos acélból) védőgázas hegesztése a megadott specifikációk/méretek és munkautasítások alapján
  • Varratok előírás szerinti ellenőrzése, együttműködés a minőségbiztosítással
  • A hegesztő berendezések és a hegesztő sablonok heti rendszeres felülvizsgálata, karbantartása, tisztítása és a kisebb mechanikai alkatrészcserék elvégzése.
  • A munkavégzéshez szükséges adminisztrációs feladatok pontos elvégzése

Elvárások:

  • Min. középfokú szakirányú végzettség / CO hegesztő
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Felelősségtudat, megbízhatóság, monotonitástűrés
  • Önálló munkavégzés
  • Csapatszellem

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiemelt bérezés
  • Ingyenes céges autóbuszjáratok
  • Műszakpótlék
  • Túlórapótlék
  • Minőségi-mennyiségi bónusz

Pályakezdők és megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.