www.cvonline.hu
CO Hegesztő (Referenciaszám: PJ2645)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.01.18.
Jelentkezési határidő: 2014.04.19.
Hirdetés azonosító: 739445
lejárt

Nemzetközi partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba

CO HEGESZTŐ

Feladatok:
- Alkatrészek hegesztése kis szériában
- A hegesztés minőségének felülvizsgálata, egyengetés
- A hegesztési varratok lecsiszolása
- A műszakban keletkező utómunkálásra kerülő alkatrészek javítása
- Minőségi követelmények, tűzvédelmi és környezetvédelmi előírások betartása
- Műszaki rajzok értelmezése

Elvárások:
- Szakmunkásképző vagy hegesztő szakmunkás végzettség
- Minimum 2 éves releváns szakmai tapasztalat
- Műszaki és szerkezeti rajzok ismerete
- Precíz és pontos munkavégzés

Előny:
- AWI hegesztésben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
- Győr

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes javadalmazási rendszer
- 3 műszakos munkarend
- Fiatalos munkahelyi légkör
- Tiszta, rendezett munkakörnyezet
- Nemzetközi vállalati kultúra

Kérjük, csatolva küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát valamint kísérőlevelét Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kategória
Egyéb, Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Régió
Győr