www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.20.
Hirdetés azonosító: 995630
lejárt
Tech People FEJLÉC

Az intézményi bútorozás piacvezető gyártó és forgalmazó cége lakatos üzemébe keres kollgát az alábbi pozícióra:

CO HEGESZTŐ

(szállást biztosítunk)

Feladatok:
  • Székvázak, asztalvázak, egyéb fémtermékek hegesztése
  • Kiírt termelési feladatok pontos végrehajtása
  • Egyedi gyártmányok gyártása
Elvárások:
  • CO hegesztői tapasztalat (CO hegesztői képesítés nem elvárás)
  • Nagy teherbírású, jó tempóban dolgozni tudó
  • pályakezdő is lehet
Állás, munka területe(i):
  • Szakmunka
  • Hegesztő / Lángvágó
  • Lakatos / Géplakatos
Munkavégzés helye:
  • Zsámbék

Az ország bármely pontjáról várjuk a jelentkezőket, szállást a cég a saját költségére biztosít!

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk önéletrajzát! Kizárólag fényképes önéletrajzokat értékelünk!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest