www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 1070601
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk az intézményi bútorozás piacvezető gyártó és forgalmazó cége. Lakatos üzemükbe keresünk kollégát az alábbi pozícióra:

CO HEGESZTŐ

(szükség esetén szállást biztosítunk)

Feladatok:
  • Székvázak, asztalvázak, egyéb fémtermékek hegesztése
  • Kiírt termelési feladatok pontos végrehajtása
  • Egyedi gyártmányok gyártása
Elvárások:
  • CO hegesztői tapasztalat (CO hegesztői képesítés nem elvárás)
  • Nagy teherbírású, jó tempóban dolgozni tudó
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
Munkavégzés helye:
  • Zsámbék
Az egész ország területéről várjuk a jelentkezőket, a szállást a cég saját költségén biztosítja a dolgozónak.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk fényképes önéletrajzát! (Kizárólag fényképes önéletrajzokat értékelünk)

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest