www.cvonline.hu

Co hegesztő – Balatonfüred

  • A hirdetés 358 napja lejárt

Acél szerkezet gyártásával foglalkozó Kft. Balatonfüredi munkahelyre keres több éves szakmai tapasztalattal rendelkező

szakembereket. Azonnali kezdéssel.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség. Hegesztőknek vastag anyag hegesztésében alapos jártasság. Varratok sorolása
  • Józan életmód
  • Több éves gyakorlat hegesztő szakmába. Önállóan tudjon rajzról dolgozni
  • Együttműködés a feladatok megoldásában
  • Munkájában átgondoltan, tervszerűen és alaposan járjon el

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Lakás, utazás finanszírozása

Olyan szakmai fényképes önéletrajzot várunk, amelyben kifejti, hogy:

  • Milyen cégnél dolgozott, és meddig,milyen feladatai voltak?

Az alábbi e-mail címre küldjék az önéletrajzokat és a 06703617540-es telefonszámon tudnak érdeklődni.

Helyek Balatonfüred
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő