www.cvonline.hu

C#.NET Fejlesztő

  • A hirdetés 785 napja lejárt
  • Vettél már részt komplex vállalati alkalmazások fejlesztésében?
  • Akarsz fejlődni?
  • Szeretnél rálátni a teljes szoftverfejlesztési ciklusra?
Magyar tulajdonban lévő partnerünk budapesti munkavégzéssel .NET/C# fejlesztőket keres hosszútávra, nagyvállalati és államigazgatási szektor számára készülő komplex szoftveres megoldások implementálására.

Feladatok
  • Részvétel (elsősorban) nagyvállalati rendszerek és interfészek fejlesztésében
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás a felmerülő követelmények értékelésének és meghatározásának érdekében
  • Közreműködés a megoldás tervezési folyamatához
  • Részvétel a program dokumentáció elkészítésben
  • Program tesztek tervezése, futtatása és dokumentálása
  • Szakmai feladatokkal kapcsolatos minden adminisztratív feladat implementálása
Elvárások
  • Felsőfokú végzettség IT területen
  • Legalább 2 év tapasztalat .NET/C# fejlesztésben
  • Háromrétegű alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat - preferált .NET/MVC, vagy ASP
  • Informatikai rendszer architektúrák megértése
  • Webservices, SQL, databaseviews (alkalmazási rétegről) ismeretek
Előnyt jelent:
  • Komplex projekt megvalósításában részvétel
  • Szoftvertelepítési ismeretek
  • Angol és / vagy német nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Rugalmas munkavégzés
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Ergonomikus munkakörnyezet
  • Stabil, erős tulajdonosi háttér

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika