www.cvonline.hu

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

CNC ÜZEMVEZETŐ
 (HF 11-7530)

pozícióba.

Feladatok

  • A CNC üzem vezetése, beosztottak munkájának irányítása,
  • A munkavállalók szakmai támogatása,
  • Hatékony együttműködés kialakítása a társosztályokkal,
  • Folyamatos riportálás a termelési igazgató felé.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás,
  • Néhány év hasonló területen szerzett vezetői tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7530"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése