CNC tömbszikraforgácsoló ill. huzalszikraforgácsoló gép működtető

  • A hirdetés 312 napja lejárt

A Bebusch Hungária Kft oroszlányi gyárába, felvételre keresünk:

      hagyományos, valamint CNC tömbszikraforgácsoló ill. huzalszikraforgácsoló gépek működtetésében jártas szakembert,

Feladatok:

  • CNC forgácsoló, maró, eszterga és multi megmunkáló központok kezelése,
  • fém alkatrészek megmunkálása,
  • magas minőségbiztosítási elvek figyelembevétele,
  • gyártási hibák ellenőrzése és javítása,
  • aktív részvétel a gépkarbantartásban, és a rend fenntartásában

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • CNC vezérlésű gépkezelésben, fémmegmunkálásban való jártasság,
  • termelő cégnél szerzett tapasztalat,
  • műszaki rajz olvasásának készsége,
  • mérési és alkatrész ismeretek,
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság,

Munkavégzés helye: Oroszlány

Kiemelt bérezéssel!

Jelentkezni önéletrajz leadásával az alábbi e-mail címen illetve telefonon: 34/560-402 számon lehet.

Helyek Oroszlány
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő