www.cvonline.hu

CNC terület koordinátor

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.07.
Jelentkezési határidő: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 1169661

Pozíció leírása / Job description

Szeretnél egy jó csapat részese lenni? Szeretsz fémekkel dolgozni, vagy egyszerűen érdekel hogyan készülnek az autók egyes elemei?
Dinamikusan bővülő gépjármű karosszéria - és pótkocsi gyártással foglalkozó partnerünk számára keresünk munkavállalókat CNC terület felelős pozícióba
Feladatok:
• CNC területen dolgozók koordinálása, napi termelési ütemterv biztosítása
• Szakmai támogatást biztosítása a területén dolgozóknak.
• Gyártásközi dokumentumok kezelése
• Kollégák oktatása/betanítása a különböző gépkezelési és termékspecifikus gyártási folyamatokra
• Oracle jelentések elkészítése a CNC megmunkáló gépeken
• Területi rend biztosítása
• Termelési folyamatok és a termékjellemzők fejlesztése, részvétel a javító kezdeményezésekben és azok végrehajtásában.
• Szükség szerint CNC és egyedi gépbeállítások elvégzése
• CNC programok frissítése, optimalizálása a termékváltozás folyamatnak megfelelően.

Elvárások / Requirements

Elvárások:
• Hasonló területen szerezett tapasztalat
• Technikusi végzettség
• Önálló munkavégzés
• Jó kapcsolatteremtő és meggyőző készség
• Kezdeményezőkészség, kreativitás
• Csoportban végzett munkára való alkalmasság

Amit kínálunk / Offer

Juttatási csomag:
versenyképes bérezés
13.havi fizetés
bónuszok
céges buszjárat a megye több pontjáról
családias munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a