www.cvonline.hu

CNC Termelésvezető - Székesfehérvár környéke

  • Company_icon T-HR Kft.
  • Location_icon Fejér, Székesfehérvár
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Egyedi forgácsolási munkák előkészítése, technológiai sorrend meghatározása. Árajánlatok készítése. Az új és meglévő termékeink termelő rendszerének mérnöki felügyelete és fejlesztése. Gyártási folyamat tervezése és változásainak kezelése. Gyártási képesség javítása, fejlesztési területek meghatározása. Gyártóeszközök, berendezésének karbantartásának felügyelete. Alapanyag rendelés, beszerzés folyamatának koordinálása. Külsős partnerek munkáinak felügyelete, szervezése.

Végzettség:
Gépészmérnöki vagy gépésztechnikusi végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk.

Szakmai tapasztalat:
Legalább 3-5 éves forgácsoló cégnél szerzett tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás Forgácsolási technológiák ismerete CAD ismeretek

Műszaki területre

Megjegyzés:
Folyamatosan bővülő családias autóipari beszállító vállalat.