www.cvonline.hu

CNC TECHNOLÓGUS MÉRNÖK / Heves megye

Régió:

Heves

Beck & Partners
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 778415
lejárt

  Ügyfelünk kiváló termékeit, mind az autóipar, mind pedig az építő,-és gépipar számára egyaránt gyártja.
Műszaki csoportjuk további támogatásához keresünk most számukra mérnöki végzettséggel, több éves CNC megmunkálásban szerzett tapasztalattal, HEIDENHAIN vezérlés ismeretekkel, önálló, kezdeményező szakembert az alábbi pozícióba:

CNC TECNOLÓGUS MÉRNÖK / Heves megye

Feladatok:

  • A fő feladat: a megmunkáló gépek technológiai tervezése és a technológusok szakmai irányítása.
  • Műszaki adatszolgáltatás árajánlatok készítéséhez
  • A próbagyártások lebonyolítása, technológiai korrekciók elvégezése
  • Együttműködés a minőségirányítási csoporttal
  • A megmunkálási selejtek csökkentése
  • Új technológiák, eljárások bevezetésében való aktív részvétel
  • A technológusok, gépbeállítók szakmai felügyelete

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség, diploma megléte
  • Angol vagy német nyelvtudás, mely a vevőkkel történő egyeztetésekhez szükséges
  • A CNC megmunkálás területén szerzett legalább 2-3 éves gyakorlati tapasztalat
  • Kimondottan Siemens, Heidenhain vezérlés ismerete
  • 5 tengelyes megmunkálásban szerzett gyakorlat
  • Megmunkáló gépek technológiai tervezésében szerzett gyakorlat
  • Új technológia bevezetésben tapasztalat
  • Önállóság

Juttatások, ajánlat:

  • Igazán versenyképes bérezés, önállóság, szakmai kihívás várja az új szakembert.

Munkavégzés helye:

  • Heves megye

Pozíció területei:

  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: CNC Mérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Mérnök/menedzser
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Egyéb mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki menedzser
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gyártástámogatás
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Anyagmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai önéletrajzával pályázzon rá!
  • A munkavégzés helye: Gyöngyös környéke

Nyelvtudás:

  • vagy
  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint
  • vagy
  • Német Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Régió
Heves