www.cvonline.hu

CNC technikus - Ajka (Referenciaszám: NB-1612)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.11.03.
Jelentkezési határidő: 2016.11.06.
Hirdetés azonosító: 1079856

Feladatok:

  • A gyártásban használt CNC gépek beállítása, programozása
  • Megelőző és hibaelhárító karbantartások elvégzése
  • A berendezések megfelelő állapotának biztosítása
  • Adatok gyűjtése és rögzítése SAP-ben
  • Képzések tartása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • 3-4 éves automata szerszám és paletta cserés tapasztalat
  • Összetett műszaki rajzok ismeretes
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Minőségtudatosság, precizitás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Ajka

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy ajkai gyártócég részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát e-mailben, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1612-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)