www.cvonline.hu

CNC Szikraforgácsoló- Németország Hozzáadva: 2016.10.26.

Németországi műanyagipari termékeket gyártó partnercégünk részére keresünk munkatársakat
Feladatok:
  • Fém-, és műanyagipari alkatrészek legyártása
  • Az alábbi CNC géptípusok egyikének ismerete
  • Charmilles Roboform 400
  • Charmilles Robofill 2030SI
  • Mitsubishi, Deckel, Nassovia

Elvárások:
  • CNC forgácsolói végzettség
  • Szikraforgácsolásban szerzett gyakorlat
  • Erős alapfokú német nyelvtudás / A2 szint
  • Saját autó a munkába járáshoz

Juttatások:
  • Nettó 2400-2800 Euro/hó fizetés
  • Ingyenes szállás
  • Első kiutazás költségeinek megtérítése
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • CNC programozási ismeretek
  • CNC Süllyesztékes erodálásban szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben megfelel mindezen követelményeknek kérjük csatolja magyar vagy német nyelvű szakmai önéletrajzát