www.cvonline.hu

CNC SZERVIZ TECHNIKUS (lemezipari gépek)

  • A hirdetés 323 napja lejárt

Törökbálinti székhelyű műszaki szolgáltató és kereskedelmi cégünk, mint számos világszínvonalú fémipari szerszámgépgyár kizárólagos képviselete, keressük motivált és teljesítménycentrikus

CNC SZERVIZ TECHNIKUS ( lemezipari gépek )

munkatársunkat.

A leendő kolléga feladatai:

  • CNC lemezipari gépek beüzemelése és szervizelése
  • meglévő ügyfeleinkkel valamint a gyárakkal történő folyamatos kapcsolattartás műszaki kérdésekben (angol nyelven is!)
  • vevőink szervizigényeinek gyors, pontos kezelése
  • munkakörrel járó rendszeres utazás vállalása

Elvárásaink:

  • mérnök vagy technikusi végzettség
  • min.1 év CNC lemeztechnikai gépek szervizelésében elsajátított tapasztalat (plazma, lézer, élhajlító)
  • műszaki karbantartási tapasztalat
  • aktív műszaki angol nyelvtudás kommunikációképes szinten
  • mechanikai, elektronikai, vezérléstechnikai ismeretek (automatizálási /hidraulikai ismeret előny)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit fontosnak tartunk:

  • sikerorientált, ambiciózus, motiválható személyiség
  • képesség a felelősségteljes, precíz, önálló munkavégzésre
  • jó kommunikációs készség
  • tanulásra és fejlődésre nyitott egyéniség

Amit ajánlunk:

  • Fix bér + teljesítményarányos mozgó bér
  • céges autó (magán használatra is), laptop, telefon
  • magas szintű szakmai háttér és támogatás egy színvonalas, modern környezetben
  • a teljesítmény kiemelkedő elismerését egy dinamikus csapatmunkára épülő vállalati kultúra részeként, ahol saját ötleteivel hozzáadott értéket képes teremteni, és erre lehetőséget is kap

Munkavégzés helye: országos

Fényképes önéletrajzodat várjuk az alábbi e-mail címre!