www.cvonline.hu

CNC szakembereket keresünk Baranya megyébe

  • A hirdetés 451 napja lejárt

CNC állások (belföld, külföld)

Magyarországon Baranya megyei, illetve osztrák és német partnereink számára keresünk CNC szakembereket különböző munkakörökbe

Pozíciók

  • gépbeállító
  • operátor, gépkezelő
  • élhajlító
  • programozó
  • esztergályos
  • köszörűs
  • gépkarbantartó
  • forgácsoló gépre, maró gépre

Elvárás:

  • CNC ismerete és gyakorlati alkalmazása
  • Adott munkakörben releváns alapismeretek
  • Hasonló munkakörben eltöltött szakmai tapasztalat
  • Megbízhatóság
  • Külföldi munkavégzés esetén német nyelvtudás (A2-B1 szinten)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye:

  • Baranya megye számos városában, illetve Ausztriában és Németországban

72/223-223, E-mail cím megjelenítése

Helyek Baranya
Külföld
Magyarország
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német