www.cvonline.hu

CNC Programozó

  • A hirdetés 852 napja lejárt

Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye (Győr)

Munkavégzéshez szállás igény esetén biztosított.

Fő munkaköri feladatok:

  • 3-5 tengelyes gépek üzemeltetése
  • Programozás
  • Korrekció
  • Vertikális és szimultán maróközpontok kezelése
  • Hurco, Deckel, DMG gépek ismerete
  • Visszatérő folyamat problémák megoldása, részvétel a javító intézkedések kidolgozásában.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Szakmai végzettség
  • Leinformálható gyakorlat
  • Pontosság, precizitás, stressz tűrés
  • Magas fokú gépkezelési ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődés
  • Többműszakos munkarend
  • Cafetéria
  • Mozgó bér
  • Prémium jellegű juttatások

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát – a pozíció megjelölésével – az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH – 72575/2014

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő