www.cvonline.hu

CNC PROGRAMOZÓ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.03.23.
Hirdetés azonosító: 1118016

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező járműipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. Magyarországi gyártóvállalata további bővítéséhez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Új projektek alkatrészeinek technologizálása (Nc program írása, megmunkáló szerszámok kiválasztása)
  • Egyeztetés a készüléktervezéssel, részvétel a készülék koncepciók kialakításában
  • Technológiák finomra hangolása a tesztcellában
  • Technológiák bevezetése a szériagyártásba
  • Különböző költségcsökkentési projektek megtervezése, levezetése.
  • Meglévő technológiák optimalizálása, fejlesztése.
  • Új forgácsolási technológiák felkutatása, bevezetése a szériagyártásba.
  • Forgácsolószerszámok optimalizálása, szerszámtesztek levezénylése.
  • Konstrukcióval egyeztetések az alkatrészek megmunkálásával kapcsolatban

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség
  • CNC megmunkáló gépek ismerete
  • NC programozás területén szerzett tapasztalat
  • Forgácsoló szerszámok magas szintű ismerete
  • Gyors, dinamikus munkavégzés, projektszemlélet
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Angol vagy Német nyelvtudás

Előnyt jelent

  • CAM rendszer ismerete
  • CAD rendszer ismerete
  • Gépkezelői tapasztalat
  • Méréstechnikai ismeretek

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Nagyon modern, tiszta, barátságos munkakörnyezet
  • Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő, Nemzetközi projektek
  • Innovatív termékek, technológiák, megoldások
  • Családbarát munkahely

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: CNC PROGRAMOZÓ, Budapest (Dél-Pest)