www.cvonline.hu

CNC Programozó

  • A hirdetés 342 napja lejárt

Vállalatunk közel 25 éve működik sikeres gyártóként. Svájci, németországi és hollandiai neves vállalatokkal állunk beszállítói kapcsolatban.
Megkereséseink folyamatosan nőnek, cégünk több céggel áll kulcsfontosságú, stratégiai beszállítói kapcsolatban, ezért bátran jelentjük ki, hogy dinamikusan fejlődő cég vagyunk.

Cégünk számára az alábbi pozícióra keresünk munkavállalót:

Elvárások:

  • Szakirányú fémipari végzettség
  • Gépgyártás területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajzolási ismeretek
  • CAD-CAM felhasználói szintű ismerete
  • Több műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • Modern munkakörnyezet
  • Hosszútávú megbízható munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés (egyéb juttatások)

Előnyt jelent:

  • Központi programozás ismerete, gyakorlat
  • CNC programozási szakképesítés
  • NCT vezérlés ismerete
  • Német nyelvtudás

Amennyiben olyan Céget keres, melyre jövőt építhet, biztonságban érezheti magát és családját, keressen bizalommal.

Személyes anyagával az alábbi elérhetőségeken.

Veres Éva

Tel.:  +36 30 87 72 386

+52 501 876

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő