www.cvonline.hu

CNC programozó

  • A hirdetés 545 napja lejárt

Egy sikeres cégcsoport nemzetközi autógyárak beszállítói tevékenységében érdekelt magyarországi leányvállalata, móri telephelyére keres

CNC programozó munkatársat

Feladatok

  • Beérkező adatok mentése, FHU adatrendszerbe illesztése
  • Módosítások, változások kezelése
  • Vállalati feladatok CNC programozása
  • Együttműködés a különböző termelő egységekkel

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Műszaki, számítástechnikai végzettség
  • Műszaki rajz olvasási készség
  • 3D-s tervezőprogramok ismerete, szakszerű használata

Előny

  • Work NC szoftver ismerete (2-5 tengelyes megmunkálás)
  • Forgácsolás területén szerzett tapasztalat

Mit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, szakmai fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes, kihívást jelentő feladatok
  • Cafetéria juttatás

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük, hogy jövedelemigénnyel ellátott önéletrajzát jelentkezésével együtt küldje az alábbi email címre.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő