www.cvonline.hu

CNC PROGRAMOZÓ TECHNOLÓGUS

  • A hirdetés 669 napja lejárt

 Biotech GmbH Magyarországi Fióktelepe

Nemzetközi orvostechnikai eszközöket gyártó és forgalmazó cég Diósdi gyárába

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Termelési programban szereplő, soron következő termékekre történő CNC gép programozás
  • Különböző implantátumok és orvostechnikai műszerek gyártásának technologizálása
  • Gyártási folyamatok rendezése és szervezése
  • A gyártási / ellenőrzési helyszínek közötti anyagmozgás felügyelete
  • A gyártás felügyelete, a technológiai és minőségi fegyelem betartatása.

Elvárások:

  • Megfelelő végzettség
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő