www.cvonline.hu

CNC programozó technikus (vagy mérnök)

  • A hirdetés 379 napja lejárt

Cégünk minőségi fa nyílászárókat gyárt "PANNONTHERM" márkanéven hazai és export piacra. Cégünk 20 éve lett alapítva. Folyamatosan fejlesztjük a termékeinket, gépparkunkat és piacunkat. Pénzügyileg rendkívül stabilak vagyunk és hosszútára gondolkodunk a munkavállalóinkkal is.
Írásos, fényképes önéletrajzzal jelentkezzenek e-mailben.

Az állás megnevezése:

Feladatok:

  • a megrendelt nyílászárók gyártásának számítógépes előkészítése
  • fejlesztések számítógépes előkészítése

Elvárások:

  • építésztechnikus, építészmérnök, vagy faipari mérnök végzettség
  • felhasználói szintű AutoCad ismeret;
  • 3D program ismeret;
  • középfokú angol nyelvtudás;
  • német nyelvtudás előny;
  • jó problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség;
  • határozott fellépés;
  • csapatjátékos beállítottság
  • nyílászáró üzemben végzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • magas és stabil kereseti lehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • változatos, színes munkakör egy dinamikus, fiatal csapatban
  • a betanulási időszak alatt tapasztalt kollégáink segítik szakmai fejlődését
Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola