www.cvonline.hu
CNC programozó-technikus (Referenciaszám: PJ3502)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.03.20.
Jelentkezési határidő: 2015.04.19.
Hirdetés azonosító: 920536
lejárt

Első sorban autóipar és félvezetőipar számára nagypontosságú alkatrészgyártással foglalkozó székesfehérvári partnerünk számára keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

CNC programozó/technológus

Feladatok:
- CAM programozás, Espirit a bonyolult, és G kódos programozás az egyszerűbb munkadarabok esetében

- Bonyolult kontúrokkal és kis tűrésekkel való munkavégzés
- Alkatrészek gyárthatóságának vizsgálata, műveleti tervek készítése
- Folyamatos mérés, ellenőrzés mellett a gép/program finomhangolása
- Hatékony gép kihasználtság biztosítása

Elvárások:
- Műszaki technikusi végzettség
- CNC programozói végzettség
- Legalább 3 év szakmai tapasztalat szerszámgyártás vagy más precíziós gyártás területén

Előny:
- Szikraforgácsolási ismeretek (huzal/tömb), tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
- Versenyképes jövedelem
- Teljesítményarányos prémium
- Jó munkakörülmények

Kérjük, magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Némethné Peták Tünde kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.