www.cvonline.hu

CNC programozó mérnök

  • A hirdetés 963 napja lejárt

A JOST világszerte vezető pozíciót tölt be a teher- és haszongépjármű ipar alkatrészgyártásának piacán. A vállalat újító termékeinek és globális jelenlétének köszönhetően világszerte nagy hírnévre tett szert a szállítói, a vevői és a munkatársai körében. Immár 60 éve állunk vevőink mellett rugalmas és megoldásra irányuló szakértelemmel, és lelkesítjük őket erős támogatásunkkal. Élvezze Ön is az önálló munkavégzés szabadságát, és legyen részese intenzív csapatszellemünknek! Legyen fontos pillére nemzetközi konszernünknek, és inspirálja Önt is a sokrétű juttatási rendszerünk, első osztályú karrierlehetőségeink és egy piacvezető hagyományőrző vállalat nyújtotta biztonság.

Feladatok:

  • 2-5 tengelyes CNC maró gépek, 1 és 2 orsós esztergák programozása
  • Szerszámtesztek támogatása
  • A gépek termelékenységének növelése
  • CMM jegyzőkönyv értelmezése helyes korrekciók meghatározása
  • Gyártási folyamatok, marási technológiák optimalizálása,folyamatos fejlesztése.
  • Gyárthatóság vizsgálata, készülék koncepciók készítése
  • Megmunkálási terv készítése
  • A mintagyártások teljes felelősséggel történő szakmai ellenőrzése és irányítása

Elvárt képzettség, szakmai tapasztalat:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • CNC megmunkálás területen szerzett 3-5 év szakmai tapasztalat (programozás, készülékezés, gyártás, gépbeállítás)
  • CAD/CAM szoftver felhasználói szintű ismerete
  • CNC programozási ismeretek
  • Gépgyártás-technológiai tapasztalat

Elvárt készségek, kompetenciák:

  • PC felhasználói ismeretek (AutoCad, MS Office, 3D modellezés)
  • Összetett műszaki rajzok ismerete
  • Német nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Precizitás, pontosság
  • Minőségtudatos szemléletmód
  • Nyitott, lelkes, csapatjátékos hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Családias munkahelyi légkör egy nemzetközi multinacionális vállalkozásnál
  • Professzionális, inspiráló csapat
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok
  • Nagyfokú mozgástér és önálló felelősség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Oktatások-képzések
  • Vállalati rendezvények, programok

Munkavégzés helye: Veszprém

Ha a pályázat felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését, melyhez regisztrálnia kell online pályázati portálunkon az alábbi linken keresztül. Kérjük, töltse fel önéletrajzát, valamint motivációs levelét bérigény megjelölésével.

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő