www.cvonline.hu

CNC Programozó mérnök (Veszprém)

  • A hirdetés 901 napja lejárt

Veszprém megyei járműipari beszállító megbízó Partnerünk részére keresünk CNC programozó mérnök munkatársat az alábbi feltételekkel és elvárásokkal:

Feladatok

  • 2-5 tengelyes CNC maró gépek, 1 és 2 orsós esztergák programozása
  • CAD/CAM szoftver felhasználói szintű ismerete
  • Szerszámtesztek támogatása
  • A gépek termelékenységének növelése
  • CMM jegyzőkönyv értelmezése helyes korrekciók meghatározása
  • Gyártási folyamatok, marási technológiák optimalizálása,folyamatos fejlesztése.
  • Gyárthatóság vizsgálata, készülék koncepciók készítése
  • Megmunkálási terv készítése
  • A mintagyártások teljes felelősséggel történő szakmai ellenőrzése és irányítása

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség
  • CNC megmunkálás területen szerzett 3-5 év szakmai tapasztalat (programozás, készülékezés, gyártás, gépbeállítás)
  • CNC programozási ismeretek
  • Gépgyártás-technológiai tapasztalat
  • Számítógépes ismeret
  • Összetett műszaki rajzok ismerete
  • Precizitás, pontosság
  • Minőségtudatosság

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.