www.cvonline.hu

CNC Programozó - Hollandia

  • A hirdetés 497 napja lejárt

Link megjelenítése

Bevezető:
Tapasztalattal rendelkező, angolul vagy németül társalgási szinten beszélő CNC - programozókat marósokat keresünk Hollandiába, holland munkaadóhoz
További információk:
Holland partnercégünk jelenleg olyan szakembereket tud elhelyezni, akiknek van tapasztalata CNC - marógépek programozása területén.

Feladatok:
• Technikai rajzok egyéni olvasása, és ez alapján programozás
• Megfelelő szerszám kiválasztása
• Megmunkáláshoz szükséges megfelelő sebesség kiválasztása

Elvárások:
• Szakirányú végzettség
Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
• Tapasztalat Heidenhain vezérlőn.
B kategóriás jogosítvány, és autó előny

Juttatások:
havi NETTÓ kb. 1600 EUR fizetés heti kifizetéssel
• Biztosítás ingyenes, munkavállaló fizeti

Kiutazás költségét a partnerünk állja.

Szállás:
• Szállást a partnercégünk biztosítja ingyenes. Elhelyezés egyágyas szobákban történik a munkahelyhez közeli szállásokon.

A fentiek ismeretében, angol vagy német nyelvű önéletrajzot várunk a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Továbbá jelentkezni lehet még, a jobb alsó sarokban a JELENTKEZEM gombra kattintva.

Olyan önéletrajzot várunk, amelyben kifejti, hogy:
- milyen programmal/programokkal dolgozott,
- milyen gépen/gépeket dolgozott,
- milyen méretű termékeket gyártott,
- milyen alapanyagokkal dolgozott?
- Milyen hibahatárral dolgozott?
- milyen cégnél dolgozott, és milyen iparágban?

Jelentkezni fényképes angol nyelvű önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése címen.

Irodáink
Pécs: 06-30-958-9552
Budapest: 06-1-203-5833
Miskolc: 06-30-607-1650
Szeged: 06-30-903-6359
Csíkszereda: +40-266-312-111
Szerb mobilszám: +381-60-0670251

Elvárás

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • legalább 1 év tapasztalat, Heidenhain vezérlőn
  • B kategóriás jogosítvány, és autó előny
  • Megfelelés esetén rövid időn belül utazás