www.cvonline.hu

CNC-programozó - Fanuc - Hollandia

  • A hirdetés 293 napja lejárt

Elvárások:

  • CNC marógép programozásban szerzett legalább egy éves tapasztalat
  • tapasztalat Fanuc vezérlőn
  • angol vagy német (elég csak az egyik) társalgási szintű nyelvtudás.
  • utazási hajlandóság

Amit a munkaadó kínál:

  • Nettó 1600 euró (kb. 500 000 Ft) havi alapbér, heti kifizetéssel
  • Hosszútávú munka
  • Ingyenes szállás

Jelentkezni angol vagy német nyelvű önéletrajzzal lehet!

Az önéletrajzban érdemes részletezni a következőket:

  • Milyen gépen dolgozott,
  • Milyen anyagokat kellett megmunkálni,
  • Milyen tűréshatárral.

Jelentkezés a lenti JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Irodáink:
Budapest: 06-1-203-5833
Miskolc: 06-30-607-1650
Pécs: 06-30-958-9552
Szeged: 06-30-903-6359
Csíkszereda: +40-266-312-111
Szerb mobilszám: +381-60-0670251

Kérdés esetén kérjük 9-17 óra között telefonáljanak a fenti telefonszámok valamelyikén.

Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr