www.cvonline.hu

CNC programozó és gépkezelő

  • A hirdetés 1202 napja lejárt

A Pridgeon and Clay amerikai tulajdonú multinacionális cég,amely premium minőségű fém alkatrészeket gyárt az autóipar számára. A magyarországi gyár, mely jelenleg 130 főt foglalkoztat, Apostagon található .

Amit kínálunk

  • Tagja lehet egy fiatalos, dinamikusan változó,
  • fejlődő szervezetnek.
  • Megtapasztalhatja a kiváló csapatmunkát, a cég,
  • mint család érzését.
  • Megismerheti az amerikai vállalati kultúrát.

  Jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk új kollégát

Szakmai feladatok:

  • CNC programok írása, módosítása MasterCAM, CADKey és Solidworks programok segítségével.
  • CNC gép szakszerű beállítása, működtetése, minőségi alkatrészek gyártása.

Elvárások:

  • Automatizálási technikusi vagy CNC forgácsolói végzettség
  • Legalább 2 év CNC programozói és gépkezelői tapasztalat
  • Fémforgácsolási ismeretek
  • MasetCAM, CADKey program felhasználói szintű ismerete
  • Alapszintű angol nyelvtudás előnyt jelent

Munkarend: Hétfő-Péntek, 1 műszak (6h-14h)

Jelentkezés: a lenti email címen.

Helyek Baranya
Fejér
Pest
Csongrád
Tolna
Bács-Kiskun
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő