www.cvonline.hu

CNC programozó, CNC gépkezelő

  • A hirdetés 274 napja lejárt

Az AgriMotor Kft. fehérgyarmati telephelyére
felvételre keres 1 főt

CNC programozói, CNC gépkezelői
(marógép, szikraforgácsoló)

munkakörbe

Cégünk fő profilja villanymotorok, és elektromos készülékek gyártása, szerszámok készítése.

Feltételek:

  • legalább 3 éves gyakorlatban eltöltött idő
  • középfokú végzettség
  • számítógépes ismeretek

Jelentkezni lehet írásban, fényképes részletes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő