CNC Programozó 3-5 tengelyes megmunkáló központra - Hollandia

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 640529
lejárt

Ország:    Hollandia (+31)

A pozíció leírása:    A FANUC vagy Heidenhain, vagy SIEMENS, vagy OKUMA, vagy SAFAN operációs rendszerek programozásában üzemeltetésében jártas CNC marógép •3- 5 tengelyes megmunkáló központ ismerettel rendelkező CNC programozókat és operátorokat keresünk Hollandiába!

Feladatkör, felelősségek:    Munkakör leírása:

· programírás

· gépek szakszerű beállítása

· szerszám csere

· együttműködés a tervezőcsapattal a hatékony és gazdaságos gyártás érdekében

· minőségi követelmények biztosítása

· önálló munkavégzés

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Feltételek:

· FANUC vagy Heidenhain, vagy SIEMENS, vagy OKUMA operációs rendszerek stabil, magasszintű ismerete

· több éves munkatapasztalat

· középszintű angol nyelvtudás

· 3D CAD-CAM tervező programok magabiztos ismerete

· motivált hozzáállás és alkalmazkodó készség a multikulturális környezethez

· munkához való pozitív hozzáállás

Nyelvtudás:    Középszintű angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Amit holland megbízónk kínál:

· hosszú távú munka

· kedvező munkafeltételek

· 13-15€ -s órabér

· egészségügyi biztosítás Hollandiában

· személyes kijelölt kapcsolattartót minden munkavállaló részére

A munkába álláshoz minden feltétel (teljeskörű ügyintézés, szállás, munkába járás gépkocsikkal) adott és biztosított, mi pedig igyekszünk mindenben a munkavállalóink segítségére lenni.

Partnercégünk által kihelyezett helyi koordinátorok szintén mindenben a dolgozóink segítségére vannak a hollandiai tartózkodás alatt.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.