www.cvonline.hu

CNC Operátor

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 849990
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal veresegyházi partnercégünk megbízásából keresünk munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A betanulási idő után a CNC gépkezelési folyamat levezénylése CNC vezérlésű megmunkáló gépen, beleértve a mérési egységeket
  • A munkadarab megmunkálásra való felkészítése a gépben, majd legyártása a GE gyártási dokumentációnak megfelelően
  • A gyártási  műveleti utasítások, valamint a technológiai sorrend betartása,
  • Az elvégzett munka minőségügyi ellenőrzésének elvégzése mérőeszközökkel és egyéb mérési eljárásokkal, eredmények rögzítése
  • A gépkezelői karbantartás és gépátvizsgálás elvégzése

Elvárások:

  • Pályakezdő szakirányú (NC/CNC gépkezelő) végzettséggel
  • Végzettség hiányában minimum 3 éves CNC forgácsolásban szerzett tapasztalat
  • CNC vezérlések ismerete, méréstechnikai alapismertek
  • Pontos, precíz és megbízható munkavégzés
  • Munkavédelmi szabályokat betartása

Előnyt jelent:

  • Erősen ötvözött, vagy különleges anyagok forgácsolásának ismerete
  • Siemens és Fanuc típusok ismerete
  • Unigraphics ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés és juttatasok
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet Veresegyház zöldövezetében
  • Kedvezményes étkeztetés helyben (étterem, büfé)
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Vállalati buszok a 3 műszakos munkarendhez igazodva
  • Sportolási lehetőség: fitness, kinti sportpálya
  • 24 órás orvosi szolgálat a telephelyen

Amennyiben állásajánlatunk megfelel szakmai tapasztalatainak és elképzeléseinek, kérjük, honlapunkon Link megjelenítése követően jelentkezzen a hirdetésre.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, hogy a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is.