www.cvonline.hu

CNC Operátor

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 743252
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal veresegyházi partnercégünk megbízásából keresünk munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A munkadarab megmunkálásra való felkészítése a gépben a gyártási dokumentumnak megfelelően
  • Munkadarabok legyártása a rajzdokumentációknak megfelelően
  • Az elvégzett munka minőségügyi ellenőrzésének elvégzése mérőeszközökkel és egyéb mérési eljárásokkal, eredmények rögzítése
  • A gépkezelői karbantartás és gépátvizsgálás elvégzése
  • Függődaru és villástargonca kezelése
  • Termeléstervezés dokumentumainak karbantartása, frissítése

Elvárások:

  • Marós vagy esztergályos vagy szikraforgácsoló szakirányú szakmunkás végzettség
  • CNC vezérlési ismeretek
  • Legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Munkába járás támogatása
  • Egyéb juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Amennyiben állásajánlatunk megfelel szakmai tapasztalatainak és elképzeléseinek, kérjük, honlapunkon Link megjelenítésekövetően jelentkezzen a hirdetésre.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, hogy a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is.