www.cvonline.hu

CNC operátor

Hozzáadva: 2017.07.22.
Hirdetés azonosító: 1155192

Öntöttvas, valamint rozsdamentes acélból készült kipufogó csonkokat és turbó házakat gyártó piacvezető autóipari vállalatcsoport, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Gépek kezelése
  • Megmunkálást követően méretek ellenőrzése, adminisztrálása
  • A gépek meghibásodása esetén a műszakvezetővel történő egyeztetés alapján a hiba lehető leggyorsabban történő kijavítása

Elvárások:
  • Fémmegmunkálással kapcsolatos középfokú végzettség
  • Jó számolási készség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Egészségügyi alkalmasság

Juttatások:
  • Nettó 150 - 170 ezer forintos kereseti lehetőség
  • Hosszú távú bejelentett munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Béren kívüli juttatás
  • 40%-os éjszakai pótlék
  • Egyéni termelési bónusz minden hónapban
  • Igény esetén ingyenes munkásszállást tudunk biztosítani
  • Céges buszjárat a munkába járáshoz 59 településről

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Jelentkezzen önéletrajza elküldésével a megadott e-mail címen, Mi pedig keressük a részletekkel kapcsolatban! Bővebb információt a +36-70/66-55-283-as számon kérhet.

Munkavégzés helye:
  • Oroszlány