www.cvonline.hu

CNC operátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.02.
Hirdetés azonosító: 1097946

Multinacionális Partnerünk megbízásából, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba: CNC operátor
Feladatok:

  • Gépek kezelése
  • Megmunkálást követően méretek ellenőrzése, adminisztrálása
  • A gépek meghibásodása esetén a műszakvezetővel történő egyeztetés alapján a hiba lehető leggyorsabban történő kijavítása

Elvárások:
  • Jó kézügyesség
  • Gépkezelői gyakorlat
  • Precizitás
  • Felelősségteljes munkavégzés

Juttatások:
  • Multinacionális közeg
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • Céges buszjárat

Előnyök:
  • Fémipari és/vagy vasipari végzettség

  • Ha Ön kellően motivált és szívesen részt venne partnerünk ambiciózus céljainak elérésében, akkor ne habozzon, küldje el még ma önéletrajzát a megadott e-mail címre. Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat a következő telefonszámokon: +3670 66 55 283 vagy +3634 309 648 További, folyamatosan frissülő állásajánlatainkat megtekintheti a Prohuman Facebook oldalán:Link megjelenítése