www.cvonline.hu

CNC operátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.30.
Hirdetés azonosító: 1097308

Mezőgazdasági gépgyártással foglalkozó multinacionális partnerünk biatorbágyi telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:
Feladatok:

  • CNC gépek kezelése, beállítása, programozása
  • Új CNC programok tesztelése
  • Alapvető karbantartási feladatok ellátása
  • Szerszámozás végrehajtása, szükséges program-módosítások elvégzése
  • Szükség esetén társosztályoknak való segítségnyújtás

Elvárások:
  • Lézervágó / élhajlító / stancoló / lemezolló gépeken vagy egyéb CNC forgácsológépen, vízvágó gépen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • 5S módszer ismerete/betartása
  • 2 műszakos munkarend vállalása (06:00-14:20, 14:00-22:20)

Juttatások:
  • Kiemelkedő alapbér + műszakpótlékok + bónusz + cafeteria + egyéb juttatások
  • Bejelentett, hosszú távú munkavégzés
  • Professzionális szakmai háttér

Előnyök:
  • Azonnali kezdés

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a fenti e-mail címünkre.

Munkavégzés helye:
  • Biatorbágy