www.cvonline.hu

CNC operátor

  • A hirdetés 351 napja lejárt

CNC Operátor

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • CNC gépkezelői, CNC programozói vagy informatikus végzettség
  • műszaki beállítottság
  • AUTO CAD és CadCam valamint B-Solid program ismerete
  • gyártástervezésben szerzett tapasztalat
  • nagyfokú számítástechnikai ismeretek
  • precizitás, felelősségvállalás
  • önálló elemző és döntési képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • előny: angol nyelv ismerete, 5 tengelyes CNC gép ismerete

Feladatok:

  • CNC-szerszámgépek és gyártási rendszer programozása
  • gépek és rendszerek előkészítése, próbafuttatás, gépek beüzemelése, gyártás felügyelete
  • CNC gép karbantartása, CNC szerszámok ellenőrzése és rendelése
  • első sorban tömör faanyag, másodsorban lapanyag megmunkálása
  • műszaki rajzok alapján dolgozni
  • 5 tengelyes CNC gépre programok írása
  • gyártási sablonok készítése
  • dokumentációk, rajzok előkészítése

Amit kínálunk:

  • azonnali kezdés
  • változatos feladatok
  • nagyfokú önállóság
  • versenyképes jövedelem
  • utazási költségtérítés, cafeteria, szállás biztosított
  • stabil, hosszú távú munka
Helyek Heves
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő