www.cvonline.hu

CNC operátor

  • A hirdetés 408 napja lejárt

APEX Kft. keres munkatársakat

munkakörbe.

Feladat:
A munkadarab megmunkálásra való felkészítése a gépben, majd legyártása a gyártási dokumentációnak megfelelően.
A betanulási idő után a CNC gépkezelési folyamat levezénylése CNC vezérlésű megmunkáló gépen.

Elvárások:

  • Pályakezdő szakirányú (NC/CNC gépkezelő) végzettséggel
  • Végzettség hiányában minimum 3 éves CNC forgácsolásban szerzett tapasztalat
  • CNC vezérlések ismerete, méréstechnikai alapismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és juttatások (műszakpótlék-du 30%, éj 40 %)
  • Túlórázási lehetőség
  • Kedvezményes napi meleg-étkezési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Útiköltség támogatás (vállalati buszok, benzin támogatás, hétvégi hazautazás)
  • Sportolási lehetőség
  • 24 órás orvosi szolgálat a telephelyen

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehet, melyet az alábbi e-mail címre várunk.
Közel három évtizede fennálló stabil, magyar cég, fő tevékenységünk a munkaerő-kölcsönzés, melyet az ország egész területéről sikeresen végzünk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő