www.cvonline.hu

CNC operátor

Hozzáadva: 2017.07.21.
Hirdetés azonosító: 1045491

Mezőgazdasági gépgyártással foglalkozó multinacionális partnerünk biatorbágyi telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére,
Feladatok:

  • CNC gépek kezelése, beállítása, programozása
  • Új CNC programok tesztelése
  • Alap karbantartási feladatok ellátása
  • Kitűzött termelési és minőségi célok teljesítése
  • Szerszámozás végrehajtása, szükséges szerszámok kiválasztása
  • Szükséges program-módosítások elvégzése
  • Eszközök üzemszerű használata
  • A munkavédelmi eszközök használata
  • Szükség esetén társosztályoknak való segítségnyújtás

Elvárások:
  • Lézervágó / élhajlító / stancoló / lemezolló gépeken, vagy egyéb CNC forgácsológépen, vízvágó gépen szerzett releváns szakmai tapasztalat (partnercégünknél használt gépek típusai: Bystronic lézervágó, Amada élhajlító, Finn-Power stancgép)
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • 5S módszer ismerete/betartása
  • 2 műszakos munkarend vállalása (06:00-14:20, 14:00-22:20)

Juttatások:
  • Fix alapbér + műszakpótlékok + bónusz + cafeteria + egyéb juttatások
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Professzionális szakmai háttér

Előnyök:
  • azonnali kezdés

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címünkre.