www.cvonline.hu

CNC Operátor

  • A hirdetés 509 napja lejárt

APEX Kft. keres munkatársakat dinamikusan fejlődő Veresegyházi céghez

CNC operátor

munkakörbe.

(esztergályos,EDM operátor,marós)

Főbb Feladatok:

  • A betanulási idő után a CNC gépkezelési folyamat levezénylése CNC vezérlésű megmunkáló gépen, beleértve a mérési egységeket,
  • A munkadarab megmunkálásra való felkészítése a gépben, majd legyártása a gyártási dokumentációnak megfelelően,
  • Az elvégzett munka minőségügyi ellenőrzésének elvégzése mérőeszközökkel és egyéb mérési eljárásokkal, eredmények rögzítése,
  • A gépkezelői karbantartás és gépátvizsgálás elvégzése.

Elvárások:

  • szakirányú (NC/CNC gépkezelő) végzettség,
  • több éves CNC forgácsolásban szerzett tapasztalat,
  • CNC vezérlések ismerete, méréstechnikai alapismertek,

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és juttatások (műszakpótlék-du 30%, éj 40 %)
  • Túlórázási lehetőség (túlóra pótlékok)
  • Kedvezményes napi meleg-étkezési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Útiköltség támogatás (vállalati buszok, benzin támogatás, hétvégi hazautazás)
  • Sportolási lehetőség
  • orvosi szolgálat a telephelyen

Apex Kft.:

Közel három évtizede fennálló stabil, magyar cég, fő tevékenységünk a munkaerő-kölcsönzés, melyet az ország egész területéről sikeresen végzünk.
Jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal lehet, melyet az alábbi email címre várunk

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő