www.cvonline.hu

CNC operátor (referenciaszám: CSZS-877)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.08.23.
Jelentkezési határidő: 2015.04.13.
Hirdetés azonosító: 734102

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség,
  • Teherbíró képesség,
  • 3 műszakos munkarend vállalása,
  • Orvosi alkalmasság
  • Teszteken, interjúkon való megfelelés.

Előny:

  • Fémipari tapasztalat
  • Gépkezelésben szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Termelésben gyártott munkadarabok gépen történő megmunkálása, szerelése, ellenőrzése
  • Gépek és eszközök rendeltetésszerű használata, ellenőrzése, karbantartása, takarítása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes alapbér + műszakpótlékok + jelenléti bónusz
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Céges buszjáratok (Tatabánya, Tata, Komárom, Kisbér, Mór és vonzáskörzete)

A munkavégzés helye:

Oroszlány - Ipari Park

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális háttérrel rendelkező autóipari beszállító részére toboroz és kölcsönöz munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, vagy hozza be irodánkba (2800 Tatabánya, Béla király krt. 66.) hétköznaponként 9-17 óráig!

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó CSZS-877-es referenciaszámot!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés
Régió Oroszlány
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő