www.cvonline.hu

Cnc operátor, összeszerelő

  • Az állásajánlat lejárt.

A WELDMONT METALLTECHNIK KFT. Munkaerő-kölcsönzési Üzletága magyarországi partnerei (Esztergom, Oroszlány, Tata) megbízásából munkatársakat keres az alábbi munkakörökbe:

A munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalat, végzettség:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség (betanított munka)
  • szakmai tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Elvárások:

  • megbízható munkaerő, fizikai terhelhetőség
  • munkavégzés két / három műszakban (5+2, vagy 6+2)

Amit kínálunk:

  • biztos, hosszú távú bejelentett munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés
  • bérezés: bruttó 800 – 1.000 Ft/óra (+ Cafatéria)
  • ingyenes szálláshely
  • munkába járás támogatása

Várjuk szakmai önéletrajzát a lenti e-mail címre, vagy hívja a 0620-341-1829 –es mobil számot!

Munkavégzés helye Esztergom, Oroszlány, Tata
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Tatabánya, Esztergom, Oroszlány