www.cvonline.hu

CNC operátor - betanított munka

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 1115742

Öntöttvas, valamint rozsdamentes acélból készült kipufogó csonkokat és turbó házakat gyártó piacvezető autóipari vállalatcsoport, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Gépek kezelése
  • Megmunkálást követően méretek ellenőrzése, adminisztrálása
  • A gépek meghibásodása esetén a műszakvezetővel történő egyeztetés alapján a hiba lehető leggyorsabban történő kijavítása

Elvárások:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Jó számolási készség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Egészségügyi alkalmasság

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú bejelentett munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Béren kívüli juttatás
  • 40%-os éjszakai pótlék
  • Céges buszjárat a munkába járáshoz
  • INGYENES SZÁLLÁS A TÁVOLRÓL ÉRKEZŐ MUNKAVÁLLALÓKNAK

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Oroszlány