www.cvonline.hu

CNC MŰSZAKVEZETŐ GÉPBEÁLLÍTÓ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 1228646

Fejér megyei gyártó megbízásából keresünk szakembert fémmegmunkálás területre az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Kétműszakos munkarendben dolgozó kisebb csoport (8-10 fő/műszak) irányítása
  • CNC forgácsoló, marógép beállítása
  • Gépet kiszolgáló operátor munkájának irányítása, felügyelete
  • Előírt termelési, minőségi mutatók elérése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása(létszám, jelenléti ív, szabadságok kiadása)

Elvárások

  • Műszaki végzettség
  • Fémipari tapasztalat
  • CNC forgácsolásban szerzett gyakorlat
  • Műszakvezetésben szerzett tapasztalat előny

Amit megbízónk nyújt

  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag, cafeteria, prémium
  • Magas bejárási támogatás

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: CNC MŰSZAKVEZETŐ GÉPBEÁLLÍTÓ, Fejér megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Vörös Jutka
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678