www.cvonline.hu

CNC mérnök (Veszprém megye)

Veszprém megyei multinacionális megbízónk részére keresünk CNC mérnök munkatársat az alábbi elvárásokkal és feladatokkal.

Feladatok:

  • CNC programok írása (Fanuc és/vagy Sinumerik)
  • Műszaki rajzok készítése (ProE, AutoCAD)
  • Gyártási dokumentáció elkészítése és aktualizálása
  • Elő- és utókalkuláció, árajánlat készítés
  • Részvétel a termelés optimalizálására irányuló projektmunkákban
  • Mintagyártás koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Számítógépes ismeretek: MS Office, 3 D CAD rendszerek
  • ProE, AutoCAD felhasználói ismerete
  • Határozott fellépés, nagyfokú önállóság
  • Kreativitás, jó problémamegoldó készség, csapatszellem
  • Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Fényképes, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével!

Kategória Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Veszprém