x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

CNC mérnök (Veszprém megye)

LeanCenter / Aurum Oktatási Központ Kft.-CNC mérnök (Veszprém megye)
Hozzáadva 2013.03.21.
Hirdetés azonosító: 432461
lejárt

Veszprém megyei multinacionális megbízónk részére keresünk CNC mérnök munkatársat az alábbi elvárásokkal és feladatokkal.

Feladatok:

  • CNC programok írása (Fanuc és/vagy Sinumerik)
  • Műszaki rajzok készítése (ProE, AutoCAD)
  • Gyártási dokumentáció elkészítése és aktualizálása
  • Elő- és utókalkuláció, árajánlat készítés
  • Részvétel a termelés optimalizálására irányuló projektmunkákban
  • Mintagyártás koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Számítógépes ismeretek: MS Office, 3 D CAD rendszerek
  • ProE, AutoCAD felhasználói ismerete
  • Határozott fellépés, nagyfokú önállóság
  • Kreativitás, jó problémamegoldó készség, csapatszellem
  • Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Fényképes, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével!

Kategória
Műszaki / Mérnök, Termelés / Gyártás
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Veszprém

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése