www.cvonline.hu

CNC mérnök / Megmunkáló gyártómérnök

  • A hirdetés 1129 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk gyártási tevékenységet folytató, bővülő vállalat.
A cégkultúrájukból adódóan az önálló, ötletekben gazdag, magas önérvényesítő képességgel rendelkező pályázók lehetnek sikeresek a következő pozícióban:

Pozíció leírása:

A termelési területen dolgozó munkatársak munkájának koordinálása (projektvezető szinten);
A megmunkálási terület technológiai támogatása;
Új termékbevezetéseknél a aktív részvétel;
Hatékonyságnövelő javaslatok tétele;
Részvétel az első minta jóváhagyatási folyamatokban,
Layout tervek készítése - új beruházások esetén,
CNC programok megírásában segítségnyújtás a technikusok részére.

Követelmények:

Mérnöki végzettség;
Min. alapfokú angol nyelvtudás;
Vezetői szemléletmód;
CNC és/vagy CAD/CAM tapasztalat - akár évekkel ezelőtt, nem specialistát keresünk;
Gyártó cégnél szerzett min. 6-7 éves tapasztalat.

Munkavégzés helye:

Tatabánya környéke

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Fejlődési és tanulási lehetőség egy innovatív vállalatnál;
Felelősségteljes munkakör;
Döntési jogkör;
és természetesen motiváló bérezés, cafeteria.

Helyek Tatabánya
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Data Network Designer

Trenkwalder Kft

 On behalf of our world-wide multinational Clie...
Budapest

Könyvvizsgáló

Európa egyik vezető adótanácsadó és könyvvizsgá...
Budapest

Production planner

Work Force Kft.

Német anyavállalattal rendelkező autóipari gyár...
Veszprém, Veszprém