www.cvonline.hu

CNC MÉRNÖK (autóipar)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 668496

Link megjelenítéseimages/editor/1322952077.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk Fejér megyei multinacionális gyártóvállalat, mely iparágában világelső, világszerte a legmodernebb technológiákat alkalmazva, több mint 20 000 munkavállalót foglalkoztat. A megnövekedett feladatok eredményes elvégzése érdekében keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • 5 tengelyes marógépeken a prototípus gyártások időbeni megvalósítása
  • A mintagyártások teljes felelősséggel történő szakmai ellenőrzése és irányítása
  • Új termékek bevezetése során a gyárthatóság vizsgálata, készülék koncepció kialakítása, megmunkálási terv készítése, maróprogram készítése 4-5 tengelyes megmunkálásokhoz, gyártási folyamatok optimalizálása, FMEA, SOP készítése
  • Gyártásban lévő termékeknél a gyártási folyamatok, marási technológiák optimalizálása, folyamatos fejlesztése
  • Szoros együttműködés a gyártástervezéssel, NPI mérnökökkel, CNC programozókkal, társszervezetekkel, beszállítókkal

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 2-3 év autóiparban megszerzett gyártási tapasztalat
  • CAM szofver felhasználói szintű ismerete
  • CNC megmunkálás területén szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Angol vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete

ELŐNYT JELENT

  • Mastercam felhasználói szintű ismerete
  • CMM mérések terén szerzett gyakorlat

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíj-és egészségpénztár, bónusz
  • Fejlődési és tanulási lehetőség egy olyan cégnél, amely szinte az összes felsőkategóriás személygépkocsihoz gyárt szerkezeti elemeket és alkatrészeket

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Székesfehérvár környéke

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: CNC MÉRNÖK (autóipar), Székesfehérvár környéke

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Ruff Viktória
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-855-3566
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése