www.cvonline.hu

CNC megmunkáló központ kezelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.04.27.
Hirdetés azonosító: 387554

Győri Partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

-          megmunkáló központok kezelése (elsősorban Siemens 840, és Fanuc vezérlés)

-          termelő berendezések felügyelete és termékváltáshoz szükséges szerszámcsere elvégzése

-          egyedi gyártás rajzolvasás alapján

-          mérőeszközök beállítása

-          szabványos eszközökkel történő ellenőrzés

-          elkészült munkadarab vizuális ellenőrzése

-          alkatrészek (18-22 kg) kézzel történő mozgatása

-          munkaterület tisztántartása

Elvárások:

-          gépi forgácsoló szakmunkás végzettség szükséges

-          CNC gépkezelő végzettség

-          több éves megmunkáló központ kezelési gyakorlat

-          Siemens és/vagy Fanuc vezérlés ismerete

-          precíz, pontos munkavégzés

Munkavégzés helye: Győr

Amit kínálunk:

  • Br. 1.000 Ft/órabér
  • műszakpótlék délután 20%, éjszaka 40%

Munkaidő: 3 műszakos munkarend

Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címünkre: andorka.erzsebet@prohuman.hu

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Győr